Хто такий колектор

Колекторська агенція, також відомо, як боргова (агенція) (від англ. сollection — збір) — компанія, що професійно спеціалізується на позасудовому стягненні простроченої дебіторської заборгованості та проблемної заборгованості, а також бізнес, метою, якого є сприяння сплати платежів по заборгованостях фізичних і юридичних осіб.

Колектор (англ. collector) — об'єкт, пристрій і т. п., що-небудь збираючий. Загальне значення — той, хто збирає, накопичує, об'єднує що-небудь.

Виходячи з тлумачень, можна дати наступне трактування, Колектор компанії «УкрБорг» - це фахівець з переговорів з боржниками, супроводжуючий угоду від початку до моменту погашення боргу. Окрім компетенції фахівця із переговорів, колектор володіє знаннями в області права.

Наші Колектори – це спеціалісти офісного типу, і якщо у ваші двері подзвонив бритоголовий качок у спортивному костюмі – це може бути хто завгодно, але тільки не наш співробітник!

Наші професійні Колектори завжди запропонують варіанти вирішення боргових проблем, вислухають і розглянуть ситуацію боржника. Клієнтам, які є контактними та прагнуть позбавитися від боргового навантаження, колектор завжди готовий піти на зустріч. Ставтеся до нього як до серйозного партнера, який допоможе розрахуватися з платіжними зобов'язаннями.

З метою дотримання високих стандартів поведінки при здійсненні будь-якого виду взаємодії з боржниками (клієнтами і партнерами), в компанії «УкрБорг» був розроблений Кодекс етики.

БАЗОВІ ЦІННОСТІ  

1.1.            Кодекс професійної етики колектора (далі – «Кодекс») визначає правила (норми) етичної поведінки співробітників компанії «УкрБорг» і встановлює принципи, якими повинні керуватися в своїй професійній діяльності всі співробітники.  Дані принципи направлені на підвищення ефективності роботи та створення позитивної бізнес - репутації Компанії.

1.2.            Ми здійснюємо свою діяльність у повній відповідності із законодавством України, нормами соціальної поведінки, даним Кодексом, усталеними міжнародними стандартами колекторної діяльності (Федерація FENCA), а також стандартами встановленими Асоціацією Колекторного Бізнесу України (АКБУ).

1.3.            Ми відповідальні перед клієнтами – за якість послуг, що надаються, перед суспільством і державою – за повагу особи, її прав та свобод, за внесок у розвиток економіки країни, в якій здійснює свою діяльність компанія «УкрБорг»

Співробітники компанії «УкрБорг» проходять безперервні навчання, удосконалюючи свої знання і уміння. Для цього в Компанії створений Тренінг-центр, який розробляє і впроваджує учбові курси, посібники і тренінги для усіх рівнів персоналу: від лінійних співробітників до керівників підрозділів. Тут ви отримаєте безцінний досвід, зможете розвивати свої комунікативні навички і розширювати практичні знання в області фінансового і банківського права.

Починаючи свою кар'єру як співробітник Контакту-центру, у Вас є можливість якісного зростання за рахунок динамічного процесу роботи в Компанії. Як мінімум – це буде для Вас хорошою практикою, і як максимум – дозволить стати професіоналом у фінансовому секторі.

Спеціалізація по врегулюванню проблемної заборгованості, а також знання цивільного, кредитного та майнового права – це унікальна кваліфікація від «УкрБорг», яка стане цінним надбанням для людини що розвивається і бажає вчиться новому.

Отже, 5 основних тезисів в роботі Колектора:

1.      «Складно бути хорошим, коли всі довкола думають про тебе погано» - проте, тисячі боржників, яким ми допомогли закрити борг, нам вдячні.

2.      «Хто такий колектор? Я спілкуватимуся лише з представником банку» - ми працюємо лише з простроченою банківською заборгованістю, а це означає, що умови запропоновані банком боржникові не підійшли і він перестав платити. Наші умови вигідніші, і ми списуємо до 50% заборгованості, а також допомагаємо соціальним боржникам.

3.      «Не варто обманювати колектора, вдруге він Вам не повірить» - поширена схема поведінки боржників, яка позбавляє їх вигіднішої пропозиції по врегулюванню. Адже конструктивний діалог – запорука спільного успіху.

4.      «Ставтесь до колектора так, як хочете, щоб він ставився до вас» - у нас виключно ділові стосунки з клієнтами, і у нас є всі законні документи для звернення щодо врегулювання заборгованості, закликаючи нести відповідальність в рамках підписаних ними правовідносин.

5.      «Боржники часто  впевнені, що їх юристи знають більше і зможуть їм допомогти не сплачувати борги» - це не відповідає дійсності, адже команда юристів Компанії налічує 70 фахівців, які готові проконсультувати кожного клієнта.

Згуртований колектив «УкрБорг» налічує 350 співробітників по всій Україні і відкритий для кандидатів, що бажають стати частиною нашої професійної команди.